X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نکات خرید کاغذ دیواری

شنبه 11 اردیبهشت 1395 ساعت 23:47

نکات خرید کاغذ دیواری

 

در این مقاله می خواهیم نکاتی را که هنگام خرید کاغذدیواری باید به آن توجه کرد، جمع بندی کنیم.

 

1- هماهنگی طرح و مدل کاغذ دیواری با چیدمان دکوراسیون منزل:

اگر دکور خانه شما به صورت مدرن و فانتزی یا به عبارتی جوانانه است، بهتر است کاغذ دیواری خود را نیز در همین سبک انتخاب کنید. اما اگر به طور کلی دکوراسیون کلاسیک دارید و سبک پرده ها و مبلمان کلاسیک است، کاغذ دیواری های طرح کلاسیک جلوه دکوراسیون شما را چندین برابر می کنند.

 

2- هماهنگی رنگ کاغذ دیواری با فضای خانه و رنگ لمینت و پرده و مبلمان:

این نکته ای است که احتمالا همه شما عزیزان به آن آگاهی دارید. سعی کنید رنگ زمینه کاغذ دیواری با مبلمان، پرده، فرش و لمینت هماهنگی داشته باشد و در یک تم رنگی باشد.

 

 3- کیفیت مرغوب کاغذ دیواری:

کاغذ دیواری ها از نظر کیفیت نیز تنوع بسیار زیادی در بازار ایران دارند. هر چه کیفیت کاغذ دیواری بالاتر باشد، مدت زمان دوام آن و زیبایی ظاهر آن بیشتر است. پس هنگام خرید به این نکته دقت کنید. کاغذ دیواری هایی که پوشش وینیل دارند، قابل شستشو هستند و جنس آنها مثل مقوا یا کاغذ نیست.

 

 4- متناسب با روحیه تان کاغذ دیواری انتخاب کنید:

نکته دیگری که بسیار مهم است و کمتر به آن توجه می شود سلیقه شخصی و روحیه هر فرد است. بعضی افراد طرح های گلدار را برای کاغذ دیواری دوست دارند. بعضی افراد رنگ روشن و بعضی دیگر رنگ های شاد و تند را بیشتر می پسندند. توجه داشته باشید که اساسا درست یا غلطی درباره طرح و رنگ کاغذ دیواری وجود ندارد و سلیقه و رضایت شما شرط اول است. در انتخاب کاغذ دیواری خود سانسوری نکنید!